Przejdź do treści

Subiektywna lista naszych ulubionych miejsc:

Podczas wędrówek i wycieczek mających na celu znalezienie ciekawych miejsc na Wasze wydarzenia, takich, aby konkretny hotel czy pensjonat mnie urzekł, w końcu zaprzyjaźniam się z właścicielami i menadżerami. Wszak, aby dobrze cokolwiek można było zorganizować, trzeba poznać nie tylko miejsce i to co może ono nam dać, a Ludzi, którzy to miejsce prowadzą.

Miejsc na wydarzenia czy szkolenia na mojej liście jest wiele i prawie już we wszystkich regionach Polski.

Nasze ulubione krainy

Mazowsze
Mazury
Podlasie

mazowsze

W dolinie

Kolejny z Dworów na Mazowszu, położony w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi, otulony lasem. Nieduża odległość od rzeki pozwala na wycieczki motorówkami po Wiśle, fani kajaków mogą także spłynąć Wkrą. Dwór specjalizuje się w spełnianiu oczekiwań najbardziej wymagających Gości. Kameralność tego miejsca pozwala sprostać unikatowym oczekiwaniom a mając obiekt na wyłączność możemy poczuć się całkowicie wyjątkowo.

Liczba pokoi: 13, łącznie dla 36 osób

Miejsce na szkolenie lub konferencję:

2 wyposażone sale konferencyjne, jedna do 50 osób, druga do 200 osób.

Szlachetna przystań

Dwór położony jest w niedalekiej odległości od Warszawy i aż nie chce się wierzyć, że takie miejsca istnieją w zasięgu ręki warszawskich Gości. Pięknie położony, wśród wielu hektarów terenów zielonych. Stary drzewostan, stawy w których można łowić ryby, wspaniała obsługa i jedzenie najwyższej jakości. Szkolenie czy konferencja przeprowadzona w tym miejscu ma szansę tylko na sukces. Każda konferencja i szkolenie w naszym Dworze zawsze owiana jest spokojem, ciszą i dyskrecją. Dwór Many tworzy idealną przestrzeń na spotkania towarzyskie i rozmowy biznesowe.

Liczba pokoi: 30

Miejsce na szkolenie lub konferencję:

4 w pełni wyposażone sale konferencyjne + Oranżeria na wieczorne eventy. Największa z sal pomieści do 250 osób w układzie teatralnym.

Korona na Kurpiach

Spoglądając na stronę internetową, pomyślałam sobie „ miłe miejsce”. Gdy dojechałam na miejsce i weszłam do środka, hotel zachwycił mnie. Elegancki a jednocześnie dający poczucie swobody. Pokoje urządzone ze smakiem oraz gwarantujące ciszę, znakomita kuchnia (warto szczególnie spróbować – pampuchów gryczanych z miodem i kwaśną śmietaną, kurpiowskiego jadła z kaszy jęczmiennej i dzikiej kiełbasy podane z kiszoną czerwoną kapustą, duszonych gęsich pipków (żołądki) z czosnkiem i curry)
a przede wszystkim cudowni, ciepli Właściciele. Hotel to ich oczko w głowie, co chwilę ruszają nowe pomysły. Położony na prawie 10 hektarowych terenie daje wiele możliwości na integracje. Właściciel jest pasjonatem golfa, dlatego tez na terenie znajduje się 18 dołkowy mini golf – cóż za zawody sportowe można urządzić – w iście angielskim, gentlemeńskim stylu.

To doskonałe miejsce dla biznesu, ludzi ceniących sobie wysublimowany smak i gust, dla osób lubiących spokój czy też mających ochotę na relaks w SPA. Elegancja, nowoczesne, klimatyzowane sale, bardzo dobrze przygotowane i wyposażone do komfortowego przeprowadzania szkoleń, konferencji czy spotkań integracyjnych to druga twarz tego hotelu.

Liczba pokoi: 43

Miejsce na szkolenie lub konferencję:

5 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, po połączeniu dwóch sal pomieszczą do 450 osób w układzie teatralnym.

Dworek na Mazowszu

Nawet nie wyobrażałam sobie, że niecałą godzinę od Warszawy mogę spotkać tak urokliwe miejsce. Przekraczając bramy Dworu, jesteśmy w zupełnie innym świecie. Na pewno jest to miejsce, gdzie prawie wszystko da się zrobić a kreatywność i chęć pomocy ze strony Gospodarzy gwarantują cudowny event lub konferencję. Rewelacyjne miejsce na kameralne szkolenia lub szkolenia z pracą w grupach. Jako atrakcja szczególna – mini golf, z widokiem na staw.

Liczba pokoi: 22

Miejsce na szkolenie lub konferencję:

3 sale konferencyjne, z pełnym zapleczem multimedialnym. W każdej z sal, w zależności od rozplanowania przestrzeni, może jednocześnie pracować grupa licząca od 15 do 60 osób.

mazury

Apartamenty dla wymagających

Apartamenty to nowoczesny obiekt, który powstał w czerwcu 2016 r, z myślą o wygodzie najbardziej wymagających, niewielkich grup zorganizowanych. Luksusowe, klimatyzowane wnętrza oraz kameralny charakter ośrodka dają możliwość realizacji nietuzinkowych spotkań biznesowych. Wielkim atutem tego miejsca jest możliwość skorzystania z jazdy konnej lub nauki. Jak zapewnia Właściciel, już w jeden weekend jesteśmy w stanie wyruszyć na koniu na jazdę po lesie. A wszystko to dlatego, że konie prowadzone są naturalnymi metodami, mieszkają okrągły rok na kilkuhektarowych pastwiskach, dzięki czemu są bardzo łagodne, zawsze szczęśliwe i zdrowe zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Bliskość jeziora stwarza bardzo dobre warunki na zorganizowanie regat oraz spływów kajakowych.

Ilość pokoi: dla 24 osób zakwaterowanych w pokojach dwuosobowych

 

Myśliwski Dwór

Kolejne miejsce do pokochania… z dużą dbałością odrestaurowany XVIII-wieczny dwór myśliwski położony na wschodnim brzegu jeziora Lampasz. Wspaniałe otoczenie – jeziora, XIX-wieczny park – tworzy wymarzony klimat nie tylko do wypoczynku, ale również do pracy twórczej, organizacji szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych. Odwiedzający to miejsce Goście mówią o nim „magiczne miejsce”, „miejsce z duszą”. Co ja zdecydowanie potwierdzam!

Pokoje w Dworku i Starej Stajni, dzięki nietypowym wnętrzom starych zabudowań, stały się urokliwe i niepowtarzalne. To właśnie tutaj historia łączy się z nowoczesnością. Zaś specjalnością tej mazurskiej restauracji jest kuchnia regionalna obfitująca w świeże ryby, jagnięcinę oraz grzyby.

Pokoje: w sumie obiekt może przyjąć do 100 osób, w różnym standardzie.

  • 18 pokoi w Dworku i Starej Stajni – najwyższy standard,
  • 4 pokoje w brązowym Pawilonie,
  • 8 apartamentów rodzinnych w brązowym i żółtym Pawilonie,
  • 6 domków BRDA

Miejsce na szkolenie lub konferencję:

Sala konferencyjna mogąca pomieścić 60 osób. Pełne zaplecze konferencyjne.

Numer 1 na Mazurach Garbatych

Nie tak daleko od Giżycka, nad samym jeziorem, jest miejsce, które urzekło mnie od pierwszego wrażenia. Tu lepiej jest zapomnieć o tablecie lub laptopie, kompas bywa bardziej przydatny. Właściciele proponują Gościom wiele aktywności ruchowej w formie gier terenowych, rajdów czy mulitidyscyplinarnych zawodów. W Folwarku królują questy o różnych fabułach. Wszystkie zaś mają jeden bardzo ważny element – wkręcają w dobrą zabawę. Doskonałym miejscem na relaks jest imponująca rosyjska bania na końcu mola (oczywiście przy wspaniałej prywatnej plaży). Oprócz dobrej zabawy, Folwark proponuje znakomitą kuchnię, kubki smakowe szaleją!

Liczba pokoi: 48

Miejsce na szkolenie czy konferencję:

3 kompleksowo wyposażone sale z dostępem do światła dziennego, do 220 osób łącznie (80, 100 i 50 miejsc w układzie teatralnym). Największa sala do 180 osób (połączenie dwóch sal systemem drzwi przesuwnych).

Numer 1 na wyprawy żeglarskie i kajakowe!

Hotel położony nad samym jeziorem Roś, daje ogromne możliwości aktywnego wypoczynku. Tak naprawdę aktywnego. Wyjazd firmowy zorganizowany w tym miejscu daje gwarancję wspaniałej zabawy. Tu możecie zorganizować regaty żeglarskie, spływ kajakowy rzeką Pisą, windsurfing lub bardziej już spokojnie rejs statkiem Smętek. A na lądzie macie do dyspozycji rowery do poznawania Puszczy Piskiej. Wyprawę można zorganizować oczywiście z Przewodnikiem. Cóż… to może do Zapomnianych Wiosek Puszczy Piskiej razem wyruszymy?

Liczba pokoi: 25

Miejsce na szkolenie lub konferencję:

2 sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego. Największa z sal może pomieścić do 200 osób w układzie teatralnym.

Hotel na Wyspie

Luksusowy hotel położony na wyspie i półwyspie na jeziorze Mikołajskim. Goście obiektu mogą korzystać z bezpłatnego wstępu na basen i do kompleksu Świat Saun, który obejmuje różne rodzaje saun, łaźnię parową, wannę z hydromasażem, prysznice wrażeń oraz strefę relaksu. Niecodzienne położenie hotelu sprawia, że czujemy tam się bardziej zrelaksowani. Bliskość jezior, lasów oraz rozległych pól daje nieograniczone możliwości zaplanowania eventu a różnorodność pomieszczeń konferencyjnych ciekawych szkoleń.

Liczba pokoi: 98

Miejsce na szkolenie lub konferencję:

4 sale w pełni wyposażone, po połączeniu 3 sal, możliwość pomieszczenia do 460 osób w układzie teatralnym.

podlasie

Pensjonat z klimatem staroświeckiego zaścianka

Kiedyś dawno temu nie było tam nic. Pusty 70 hektarowe obszar. Lecz Właściciele mieli pomysł na to miejsce. Wszystkie obiekty wchodzące w skład kompleksu, a właściwie całej wioski z kościołem, młynem, dwoma dworkami, wiatą biesiadną i kilkoma mniejszymi zabytkami,  zostały na to miejsce sprowadzone. Powstał wyjątkowy kompleks starej drewnianej architektury przystosowanej do potrzeb hotelowych, położony na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”w otoczeniu wody i lasów sosnowych. Pierwszy raz w Zaborku byłam wiele lat temu, odkrywałam to miejsce z oczami szeroko otwartymi. Dziś to miejsce wciąż zachwyca, może nawet bardziej.

Dziś pensjonat to idealne i wyróżniające się pośród innych, miejsce na wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje czy sympozja. Przeniesiony Kościółek został adaptowany na cele konferencyjne i posiada teraz dwie sale (górna dla 120 osób i dolna dla 100 osób).

Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje dla ponad 100 osób rozmieszczone w 6 budynkach.  Każdy z pokoi wyróżnia  się odmiennym wystrojem, do którego nawiązuje jego nazwa. Tym sposobem można zamieszkać w takich pokojach jak: muzyczny, koński, podlaski, łowicki czy w usytuowanym na najwyższym piętrze Wiatraka pokoju księżniczki. W każdym budynku znajdują się również pomieszczenia dostępne dla wszystkich Gości jak salon czy jadalnia.

Jednym z największych atutów tego obiektu jest ogromna przestrzeń na której jest usytuowany, dzięki temu można przeprowadzić tu zajęcia integracyjne, team buildingowe czy offroadowe. Ponadto oferujemy szeroką gamę atrakcji umilających pobyty firmowe np. wycieczki wozami konnymi, zimowe kuligi, rejsy stateczkami,  spływy kajakami rzeką Bug, safari ornitologiczne, ogniska i podlaskie biesiady okraszone występami kapeli ludowej. Dodatkowo Goście mogą korzystać z jazd konnych, wycieczek rowerowych czy aktywności na boiskach sportowych.

Uwaga: na terenie obiektu znajduje się ruska bania czyli bardzo przyjemna forma spędzenia wolnego czasu!

Pokoje: dla ponad 100 osób rozmieszczone w 6 budynkach

Miejsce na szkolenie lub konferencje:

6 sal wyposażonych na potrzeby szkoleń, największa dla 120 osób najmniejsza dla 20 osób. Dodatkowo kilka kameralnych salek w innych budynkach i altankach.