Zespół More4u

Myślę, że zespól More4u stworzył swoistą niszę na dość skomercjalizowanym rynku dla Nowożeńców w Polsce. Jesteśmy wyjątkowi, tak jak Nasze Pary, które zdecydowały się Nam zaufać.

W skład zespołu More4u oprócz florystów wchodzą:

  • Webmaster Piotr  – tworzenie stron dla Państwa Młodych, pozwalających śledzić na bieżąco Gościom aktualności związane ze ślubem oraz przyjęciem. Na takiej stronie mogą się znaleźć informacje o Młodych, ich pasjach, a także praktyczne wskazówki dotyczące najłatwiejszego dojechania do miejsca ślubu i przyjęcia. Tutaj może się znaleźć także formularz potwierdzenia przybycia oraz informacja o preferowanych prezentach lub akcjach charytatywnych zamiast nich. Dodatkową atrakcją takiej strony może być licznik/zegar odliczający dni do dnia ślubu.
  • Fotografka Olga – specjalizuje się w krótszych sesjach fotograficznych jak sesje narzeczeńskie oraz sesje plenerowe. Zdjęcia z sesji odnajdują się wspaniale na ślubnej stronie Narzeczonych, zdjęcia te mogą być wykorzystane przy tworzeniu zaproszeń czy elementów dekoracji stołu lub sali.
  • Graficzka Julia – radzi i tworzy projekty zaproszeń oraz pomaga w kreacji spójnej wizji ślubu i wesela.
  • Coach stylu Basia – pomaga w określeniu charakteru stylu stroju i oprawy ślubnej.
  • Event Menadżer Olga – specjalizuje się w atrakcjach i napiętych grafikach, chętnie zorganizuje wieczór panieński w klimacie SPA, sesji fotograficznych, relaksu lub szalonych tańców, ale także wykaże się przy zorganizowaniu “bezsiniakowych” rozgrywek laser tag pełnych adrenaliny. Podczas wieczoru kawalerskiego podoła spływom kajakowym po mieście, survivalowym grom terenowym, strzelnicy, imprezom klubowym itp. A przede wszystkim zorganizuje Wam logistykę całości, tak abyście niczym nie musieli się przejmować.

Dodatkowo współpracuję na zasadzie poleceń z Fryzjerką, Wizażystką, Dj i Wodzirejem, Oświetleniowcami, Fotografami i Filmowcami.